Opisy zajęć:


Płaski brzuch, uda, pośladki


 

Latino


Te zajęcia to dynamiczne połączenie tańców latynoskich i aerobiku przy podkładzie muzycznym z gatunków merengue, salsy, reggaetonu, flamenco, cha-chy i rumby. Choreografia tych zajęć jest niezwykle różnorodna, choć należąca do nieskomplikowanych, łatwych i polecanych dla początkujących uczestników zajęć.

Joga


Celem zajęć jest wzmocnienie, oczyszczenie i zwiększenie poczucia oraz kontroli własnego ciała. Każda sesja jogi zakończona jest pełnym relaksem, wyciszającym umysł i regenerującym ciało. Zajęcia prowadzi Magdalena, dyplomowana instruktorka jogi. Nasz klub dysponuje specjalistycznym sprzętem, niezbędnym do prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia tych zajęć.

Step/ABS


Połączenie tylko dla prawdziwych twardzieli! Zajęcia wytrzymałościowe z użyciem platformy i trening mięśni brzucha. W czasie ćwiczeń następuje wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych i intensywne spalanie tkanki tłuszczowej. Choreografia na poziomie średnio i zaawansowanym.

TBC


Ćwiczenia ogólnorozwojowe, których celem jest poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Podczas zajęć wykorzystywane są hantle lub taśmy w celu wymodelowania i wzmocnienia ramion oraz górnej części ciała.