Akademia Ruchu - nasza historia...


Akademia Ruchu rozpoczęła swoją działalność niemal dwie dekady temu. Od samego początku miejscem, które nas przygarnęło jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Pabianicach. Do dyspozycji mamy jedną z sal znajdujących się w "sportowym" skrzydle szkoły, przytulną szatnię, łazienkę i - co najważniejsze - niezwykle pozytywną i radosną atmosferę.

Od samego początku robimy wszystko, aby poziom zajęć prowadzonych w klubie był jak najwyższy i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Zapewniamy szeroką ofertę zajęć dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Cieszymy się z każdej osoby, która do nas zajrzy i dla każdego znajdujemy czas, jeżeli tylko ma jakieś pytania dotyczące zajęć, zdrowia czy diety. Nasi instruktorzy to doświadczeni absolwenci AWF w Gdański i Warszawie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

Działalność klubu to nie tylko zajęcia na sali, ale także aktywne promowanie ruchu poza murami szkoły i ścianami sali. Akademia Ruchu - od roku 2013 - jest jednym z partnerów corocznego Półmaratonu Pabianickiego organizowanego przez ZHP Pabianice, a nasze instruktorki odpowiadają za prawidłowe rozgrzanie zawodników przed startem:)

 

Zapraszamy do nas wszystkich - bez względu na płeć, wiek i poziom zaawansowania. Na pewno nie będziecie zawiedzeni!